GTA 6 Ne Zaman Çıkıyor?

milas
GTA 6 Ne Zaman Çıkıyor?

GTA 6 Ne Zaman Çıkıyor?

Bilindiği üzere GTA 5’in üzerine uzun bir süre Rockstar Games tarafından aynı seride farklı bir oyun çıkartılmadı. Fakat yakın zamanda alınan haberlere göre GTA 6 çok kısa bir süre içerisinde çıkacaktı. İptal oldu ve GTA 5 yüzünden şuanda GTA 6 çıkartılamıyor.

gta-6-gta-5-yuzunden-iptal-edildi-2

GTA 5 kısa süre içerisinde çok popüler olan ve binlerce hatta milyonlarca kişinin oynadığı en iyi oyunlardan bir tanesi. 2013 yılından bu yana bizlere sorunsuz bir şekilde aksiyon ve macera yaşatan bu oyunun bir sonraki serisi için haberler gelmeye başlamıştı. Fakat alınan yeni habere göre Rockstar Games, GTA 5 yüzünden GTA 6’ı çıkartmama kararı aldı. Peki Rockstar Games neden böyle bir karar alıyor? İşte sizlere cevabı..

GTA Online bildiğiniz üzere çok fazla oyuncuya eşlik eden ve milyonlarca kişiye oyun oynama imkanı sunabilen bir platform. Rockstar Games’in bi hayli fazla vaktini alan ve günlerce uğraşmasını sağlayan GTA Online yüzünden GTA 6 çıkartılamıyor. Yani şuanlık GTA 6 projesi tamamen durmuş durumda. Çünkü Rockstar Games, her iki projeyede yetişmekte sorun yaşıyor. GTA Online’dan dolayı GTA 6’nın projesini bir süreliğine durdurmak zorunda kalıyor.

GTA 5 çok fazla satılmaya başlandığından bu yana Rockstar Games sürekli olarak yeni oyunlar ve en önemlisi GTA 6 hakkında bir kaç ipucu veriyordu. GTA Online hiç bir şekilde popülerliğini yitirmediği için ve bir çok oyuncuya sahip olduğu için GTA 6’nın şuanda çıkması imkansız gibi görünüyor. Yani GTA Online artık bir MMORPG oyunlarının arasına girdi.

Reaction
0 people reacted
We don't know him yet.
You May Also Like
You can read related posts.
0 Comments
You can read comments and reply.

Leave a Reply
Your email address will not be published. Required fields are marked *